KORISNIK DOMA ZAPALIO DUŠEK I IZAZVAO POŽAR U KOM JE NASTRADAO SA JOŠ SEDAM OSOBA: Oglasio se viši javni tužilac o tragediji u Barajevu
DEŽURNI javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu obavlja uviđaj na licu mesta, gde je tokom prethodne noći u staračkom domu u Barajevu u požaru smrtno stradalo osam korisnika tog doma, izjavio je glavni javni tužilac VJT u Beogradu Nenad Stefanović.
Foto: Tanjug
On je dodao da postoje osnovi sumnje da je požar podmetnuo jedan od korisnika tog doma, koji je i sam nastradao.
- Naložena je obdukcija stradalih u požaru i utvrđuju se sve okolnosti ovog slučaja, nakon čega će VJT u Beogradu odlučiti o daljim koracima - rekao je Stefanović.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OSMORO STRADALIH U BARAJEVU: Raste crni bilans požara u staračkom domu
20. 01. 2025. u 08:14
UŽAS U BARAJEVU Najmanje dve osobe poginule u požaru u domu za stare
20. 01. 2025. u 07:01
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
JEZIV SNIMAK! Kobra i piton u borbi na život i smrt - poznato koji reptil je izašao kao pobednik (VIDEO)
VOZAČI na Tajlandu naišli su na nesvakidašnji prizor pored puta. Snimili su borbu na život i smrt dva reptila, tačnije borbu pitona i kraljevske kobre.
08. 07. 2026. u 17:19
Komentari (0)