KAMION PROKLIZAO U SUPROTNU TRAKU: Lančani sudar na nadvožnjaku u Rakovici
NA NADVOŽNjAKU u Rakovici potpuni je kolaps od oko 6.30 sati jutros, a kolona autobusa sada stoji i duž Ulice Pilota Mihajla Petrovića zbog lančanog sudara izazvanog poledicom na putu.

Z. grumić
U udesu su učestvovali kamion i autobus, a zasad nije poznato koliko automobila. Dva automobila stoje na mestu udesa.
Kamion je od udarca proklizao i prešao preko graničnika na sredini puta u suprotnu traku, gde je ostao zaglavljen.
Na lice metsa izašla je policija, a informacija o povređenima još nema.
(Telegraf)
Uskoro opširnije
Preporučujemo

ŠPANIJA PROGLASILA VANREDNO STANjE
MINISTARSTVO unutrašnjih poslova Španije proglasilo je vanredno stanje nakon današnjeg nestanka struje.
28. 04. 2025. u 21:32

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

ZVANIČNO - RAZVELA SE GAGA: Proces dug 13 meseci, PROMENILA prezime, a Toni ima novu devojku i to milionerku
PAPIRI za razvod pevačice Dragane Mirković i Tonija Bijelića su potpisani, a brakorazvodni postupak je okončan posle nešto više od godinu dana.
29. 04. 2025. u 14:20 >> 14:21
Komentari (0)