OVO JE MIROSLAV (21) KOJI JE JUČE POGINUO NA GRADILIŠTU U BEOGRADU: Tek se oženio, pre mesec dana dobio sina (FOTO)
MIROSLAV Mimi Blažić (21) juče je pao na gradilištu u Omladinskih brigada 100, u Novom Beogradu, i na mestu poginuo.

Foto: Privatna arhiva
Prema prvim informacijama, on je bio angažovan na poslovima postavljanja skele, a prema do sada utvrđenom činjeničnom stanju, kako navode iz Trećeg osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu koje vodi istragu o ovom slučaju, do smrtnog ishoda je najverovatnije došlo kada je Blažić pao sa visine od oko šest metara, jer, navodno, nije nosio sigurnosni pojas.
- Naš Mimi je bio divan momak i sportista - kažu Blažićevi drugovi iz FK Rojkovac i FK Piroman, za koje je igrao fudbal. - Divan sin, suprug, drug. Oženio se i pre mesec dana dobio je sina. Veliko je slavlje bilo, a evo sad, sahranjujemo Mimija. Svi smo i dalje u šoku, neverici, a da ne govorimo o tome koliko smo tužni što Mimijev sin neće upamtiti oca. Znaće ga, nažalost, samo iz priča i sa fotografija.

Foto: Privatna arhiva

OVA MAJKA JE POSEBNA: Razlog su njena deca, a evo i zašto (VIDEO)
ONI su Ilija, Jovana i Vasilije Hadži-Purić, polaznici Centra za talente "Nikola Tesla".
10. 09. 2025. u 12:13 >> 20:43

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

UŽAS - DA SE PREVRNE ŽELUDAC: Upali gde proizvode krofne namenjene CG primorju - zatekli su HOROR scene (VIDEO)
Krofne su za mnoge jedna od najpoznatijih i najomiljenijih poslastica na svetu, ali posle gledanja snimka koji nam stiže iz Crne Gore pitanje je kako ćete ubuduće gledati na one kupovne.
13. 09. 2025. u 17:03 >> 17:10
Komentari (0)