DEVOJČICA U TEŠKOM STANJU: Smeštena u klinički centar u Nišu, još dvoje dece prebačeno iz bolnice u Prokuplju

08. 05. 2024. u 16:02

NAJTEŽE povređena devojčica A. B. trenutno se nalazi u teškom stanju i prebačena je iz Prokuplja u kliničko-bolnički centar u Nišu, saznaju Novosti.

ДЕВОЈЧИЦА У ТЕШКОМ СТАЊУ: Смештена у клинички центар у Нишу, још двоје деце пребачено из болнице у Прокупљу

FOTO: Novosti

Devojčica je povređena u nesreći koja se danas dogodila u Kuršumliji, kada je, prilikom rušenja ringišpila, povređeno više dece.

Prema nezvaničnim informacijama, još dvoje dece je prebačeno iz prokupačke bolnice u Niš.

Prema navodima očevidaca, koji su bili prisutni kada se ringišpil srušio, prizor je bio jeziv, čula se vriska i plač.

Hitna služba doma zdravlja odmah je reagovala i povređenima pružila prvu pomoć u Kuršumliji, kažu očevici, nakon čega su najteže povređeni prebačeni u Prokuplje u klinički centar u Nišu.

BONUS VIDEO: Vučić i Si Đinping potpisali Zajedničku izjavu o podizanju partnerstva

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (1)

U PONOĆ ĆU POLJUBITI DRAŠKA STANIVUKOVIĆA: Bekvalčeva bacila oko na gradonačelnika Banja Luke (FOTO)