PREDAO SE OSUMNJIČENI ZA NESREĆU U RUZVELTOVOJ: Autom se zakucao u stanicu, povredio nekoliko osoba i pobegao
A.A. (29), osumnjičen da se juče u Ruzveltovoj ulici džipom "zakucao" u autobusko stajalište pri čemu su tri osobe povređene, predao se Policijskoj upravi za Beograd.

Foto: S.M.Jovanović
Podsetimo, saobraćajna nesreća se dogodila tako što je osumnjičeni upravljao putničkim motornim vozilom naleteo na autobusko i tramvajsko stajalište, kojom prilikom je dvoje ljudi zadobile teške telesne povrede, dok je kod jednog nastupila laka telesna povreda.
Dežurni javni tužilac je naložio da se prema okrivljenom odradi zadržavanje u trajanju od 48 časova u kom roku će biti saslušan pred Prvim osnovnim javnim tužilaštvom na okolnost krivičnog dela Teško delo protiv bezbednosti javnog saobraćaja i krivičnog dela Nepružanje pomoći licu povređenom u saobraćajnoj nezgodi.
Takođe, tužilac je odmah nakon navedene saobraćajne nezgode naložio da se pribave svi dokazi (utvrdi identitet osumnjičenog, pribave video zapisi nadzornih kamera, izjave oštećenih kao i lekarski izveštaji).
(Telegraf)
BONUS VIDEO
Preporučujemo

TRAMVAJ OBORIO ŽENU NA AUTOKOMANDI: Hitno prebačena u Urgentni centar, uviđaj u toku
19. 04. 2024. u 07:51

"DOBRO SMO UPOZNATI SA DOGAĐAJIMA U SRBIJI" Medvedev optužio Zapad za organizovanje protesta u drugim zemljama
ZAMENIK predsednika Saveta bezbednosti Rusije i predsednik stranke Jedinstvena Rusija Dmitrij Medvedev optužio je danas zapadne zemlje da organizuju proteste i mešaju se u izborne procese drugih zemalja da bi održale svoju dominaciju.
31. 07. 2025. u 17:01

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

BLOKIRAO PROMETNU ULICU: Kad su videli ko je za volanom, niko nije smeo ni da priđe! (VIDEO)
NEODGOVORNI vozač "honde" blokirao je nedavno ulicu ispred mumbajskog tržnog centra Lokhandvala, međutim kada su ostali vozači prišli da ga pitaju ga kako se to ponaša i zatraže od njega da skloni vozilo, usledio je pravi šok.
31. 07. 2025. u 17:34
Komentari (0)