POGINUO MUŠKARAC: Automobil ga "pokosio" na Zrenjaninskom putu
MUŠKARAC star 60 godina poginuo je sinoć oko 22.30 na Zrenjaninskom putu kada ga je oborio automobil, rečeno je Tanjugu u Hitnoj pomoći.
Foto: Milena Anđela/Profimedia/Ilustracija
Protekle noći ekipe Hitne pomoći intervenisale su 89 puta, od čega je 14 intervencija bilo na javnim mestima.
Za pomoć su se najviše javljali hronični bolesnici, uglavnom astmatičari, kao i psihijatrijski pacijenti, navode u Hitnoj pomoći.
BONUS VIDEO: "NOVOSTI" KOD TEMERINSKOG MOSTA: Muškarac vezao za sebe betonski blok pa skočio u vodu
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)