"IMA POVREDE MOZGA, PRIKLJUČEN JE NA APARATE": Poznato stanje mladića koji je sebi pucao u glavu
MIHAJLO S. (22) koji je sinoć sebi pucao u glavu u stanu u Borči nalazi se u Urgentnom centru u teškom stanju.
Foto: N. Skenderija/Profimedia/Ilustracija
- Ima povrede mozga, sediran je, priključen je na aparate. Stanje je teško i komplikovano.
Kako dodaje izvor za medije, lekari će pratiti da li je potrebno da ide na operaciju.
- Ima disanje, ima reakcije, urađen je kontrolni pregled. Pratiće se da li je potrebno da uđe u salu - priča izvor za medije.
Podsetimo, sinoć se oko 23 časa dogodila pucnjava u Borči kada je muškarac sebi pucao u glavu.
Navodno, incidentu je prethodila svađa sa devojkom. Nakon toga, muškarac je uzeo pištolj i pucao sebi u glavu.
(Blic)
BONUS VIDEO: DRAGANA ZAPALILA SVEĆU NA MESTU GDE JE POGINUO NjEN SUPRUG - Teško je, ostala sam sama sa detetom
Preporučujemo
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"ONA JE ZLA!" Ova poznata srpkinja je zaova Snežane Đurišić (FOTO)
"MALO je zla, ali je naša..."
02. 11. 2025. u 16:10
Komentari (0)