TRAGEDIJA U LAZAREVCU: Otac pronašao telo ćerke (12) u kupatilu
DVANAESTOGODIŠNjA devojčica izvršila je sinoć samoubistvo u porodičnoj kući u Lazarevcu.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
Otac devojčice sinoć je policiji prijavio da je njegova ćerka izvršila samoubistvo, piše Blic.
- Na lice mesta je izašla ekipa Hitne pomoći koja je pokušala reanimaciju, međutim, na licu mesta je konstatovana smrt devojčice - kaže izvor.
Na licu mesta je utvrđeno da je devojčica unela stolicu u kupatilo i obesila se kanapom o ram tuš kabine.
Na licu mesta, prema našim saznanjima, nije pronađeno oproštajno pismo.
Uviđaj je obavljen, a telo devojčice je odneto na obdukciju.
SOS telefon za pomoć osobama koje razmišljaju o samoubistvu
Broj 0800/309-309, opcija 1, SOS telefon je koji radi 24 sata, a na koji se javljaju stručnjaci za sprečavanje samoubistva - lekari Klinike za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević".
Služba urgentne psihijatrije prima pacijente 24 sata bez zakazivanja, bez knjižice i bez plaćanja, a Centar za mentalno zdravlje od 9 do 18 prima bez zakazivanja.
Ukoliko vam je potrebna pomoć, svakog dana možete pozvati i volontere Centra "Srce" od 14 do 23 časa na broj telefona 0800-300-303 ili im se obratiti mejlom na vanja@centarsrce.org, kao i preko četa na sajtu www.centarsrce.org.
Volonteri razgovaraju s ljudima koji su usamljeni, uznemireni, povređeni, tužni, očajni, nesigurni.
Preporučujemo

NAŠOJ GLUMICI DEO RUKE AMPUTIRAN: Una iz "Igre sudbine" može sve - za nju nema prepreka
20. 05. 2023. u 22:12

OGLASIO SE ORBAN: Izdao veliko upozorenje zbog Irana
MAĐARSKI premijer Viktor Orban upozorio je da bi, u slučaju da se Iran raspadne zbog trenutnog rata, region mogao da postane neupravljiv i van kontrole, što bi imalo ozbiljne globalne posledice.
20. 06. 2025. u 10:34

ŽESTOKA PRETNjA TRAMPU IZ MOĆNE DRŽAVE: Ako se SAD uključe u rat, napašćemo vas
MOĆNA šiitska milicija iz Iraka, Kataib Hezbolah, koja ima podršku Irana, zapretila je napadima na američke vojne baze širom Bliskog istoka ukoliko se administracija Donalda Trampa odluči da interveniše u eventualnom sukobu između Izraela i Irana.
20. 06. 2025. u 09:27

CECINA KUMA ZVERSKI UBIJENA U SAČEKUŠI: Izrešetali je iz heklera sa prigušivačem - mladi život ugašen u cik zore
SVETLANA Ceca Ražnatović i Željko Ražnatović Arkan upoznali su se 11. oktobra 1993. godine na proslavi dana Srpske dobrovoljačke garde u Erdutu, a već 19. februara 1995. godine izgovorili su sudbonosno "Da" pred prijateljima i porodicom.
20. 06. 2025. u 15:23
Komentari (4)