KSENIJA SKOČILA SA VARADINSKOG MOSTA: Tragediji prisustvovao njen momak, prijavio sve policiji, pa hospitalizovan
KSENIJA Lukić (30) iz Sremske Mitrovice nestala je preksinoć oko tri sata posle ponoći, nakon što je skočila sa Varadinskog mosta, a sve se dogodilo pred očima njenog momka A. S. (42) koji je tragediju i prijavio policiji.
Foto: Printscreen/Facebook
Kako je potvrdio izvor iz policije, A. S. je nakon prijave u teškom psihičkom stanju odmah primljen u KC Vojvodine na odeljenje psihijatrije, prenosi "Blic".
Po prijavi policija je odmah poslala depešu Upravi za vanredne situacije i poslate su specijalne jedinice žandarmerije.
Iz Beograda su stigle ronilačke ekipe i juče su šest sati pretraživali teren, a trebalo bi da je potraga nastavljena i danas.
Podsećanja radi, prvobitno je javljeno da je Ksenija nestala nakon svađe s momkom, te da je prijavljeno da je neko skočio sa Varadinskog mosta.
Kako se ispostavilo, nesrećna devojka se odlučila na taj korak, a svemu je prisustvovao njen dečko.
Preporučujemo
MATEJA TRAŽILI U NAPUŠTENIM VAGONIMA: Policija skoro dva meseca traga za Splićaninom
24. 02. 2022. u 12:16
BRUTALAN NAPAD IRANA NA AMERIČKI RATNI BROD: Pogledajte kako je to izgledalo, odjeknula ogromna eksplozija (VIDEO)
IRAN objavio snimak napada na američki ratni brod u vodama UAE.
11. 05. 2026. u 11:54
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
BRAĆO SAVEZNICI, ŠTA TO RADITE? Rusi besni, Putin upozorava: "I Ukrajina je htela u EU, vidite šta joj se desilo - bolje održite referendum"
"PRATIMO posledice dešavanja oko Ukrajine. A gde je to počelo? Sa težnjom Ukrajine da se pridruži Evropskoj uniji."
10. 05. 2026. u 17:21 >> 17:33
Komentari (0)