HTEO BEZ PREGLEDA DA PREĐE GRANICU KOD BEZDANA, NUDIO NOVAC: Uhapšen osumnjičeni za davanje mita
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Odeljenja za borbu protiv korupcije, u nastavku borbe protiv korupcije, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Novom Sadu, uhapsili su A. Č. (34) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo davanje mita.
FOTO:Lj.P.
On se sumnjiči da je na Graničnom prelazu Bezdan, upravljajući teretnim motornim vozilom, policijskoj službenici granične policije uz pasoš nudio novac kako bi bez pregleda prešao državnu granicu.
Osumnjičeni će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
Preporučujemo
NAPADAČ ŽRTVI ZADAO VIŠE UBODA: Osumnjičenom za ubistvo u Leskovcu određeno zadržavanje
15. 12. 2025. u 21:12
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
OVO JE STRAŠNO! Uznemirena Bilja otkrila gde je Aca bio u vreme MASAKRA - pevač mesecima u Australiji
PEVAČICA Biljana Jevtić oglasila se povodom terorističkog napada koji se dogodio u Sidneju. Njen suprug, pevač Aleksandar Aca Ilić, poslednja tri meseca proveo je upravo u tom gradu.
14. 12. 2025. u 19:24
Komentari (0)