PIJAN PLJUNUO MAJKU U LICE, PA JE UDARAO: Strašno porodično nasilje u Boljevcima
M. M. uhapšen je u četvrtak u Boljevcima zbog sumnje da je počinio nasilje u porodici nad majkom R. M.
Foto: Shutterstock
On je, kako se navodi, mrtav pijan, prvo se posvađao sa majkom, pa je vređao, psovao, nazivao pogrdnim imenima, a zatim je pljunuo u lice i udarao je glavu.
Istragu vodi Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: PRIČE IZ HRONIKE: Nasilje kriju od roditelja zbog sramote
Preporučujemo
"PREBIJE TE, PA DONESE BUKET": Rudan o nasilnom suprugu - "Isti moj otac, samo gori"
26. 07. 2024. u 12:34
FICO ZAGRMEO: Ono što Brisel radi Srbiji nema nikakve veze sa zdravim razumom!
PREMIJER Slovačke Robert Fico izjavio je danas da će na samitu EU - Zapadni Balkan govoriti u korist Srbije, kao i da ono što EU radi Srbiji nema veze sa zdravim razumom i da je kažnjavaju zbog njenih suverenih stavova.
17. 12. 2025. u 15:34
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
MIMU ZAUSTAVILA POLICIJA: Iznenadilo ih je ono što su zatekli u kolima
NAKON što ih je zaustavila policija, prizor u kolima ih je iznenadio...
17. 12. 2025. u 10:09
Komentari (0)