ZIDALI BESPRAVNO U ZEMUN POLJU: Obustavljena još jedna divlja gradnja u Beogradu
PO nalogu Trećeg osnovnog tužilaštva u Beogradu danas su građevinski inspektori izvršili vanredni inspekcijski pregled objekta u ulici Dobanovački put 16a u Zemun polju i utvrđeno je da investitor P. M. (62) nije prestao da gradi.

Foto: Tanjug/Miloš Milivojević
Njemu je 25.oktobra, dostavljeno rešenje o zatvaranju gradilišta, na kojem je ozidao prizemlje i započeo prvi sprat na objektu. Tada mu je, kako navode iz Tužilaštva, na gradilište stavljen i službeni znak-traka "zatvoreno" i pečat na građevinske mašine.
P. M. se međutim, oglušio o naredbu i sa gradnjom stigao čak do četvrtog sprata!
U međuvremenu, javni tužilac saslušao je i R.Z. (41),zastupnika firme koja izvodi radove i koji je priznao da u potpunosti radi bez građevinske dozvole. Takođe, i investitor je priznao delo koje mu se,pomaganjem, stavlja na teret.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"DEFINITIVNO KRAJ!" Verica i Veljko saopštili konačnu odluku
MODNA kreatorka Verica Rakočević nedavno je proslavila 40 godina uspešnog rada.
17. 06. 2025. u 17:39
Komentari (0)