UDARILA VOZAČA, PROŠLA SA PREKRŠAJNOM PRIJAVOM: Posle incidenta u tramvaju u Novom Beogradu

PUTNICA, koja je u subotu, oko podneva, u Novom Beogradu, kod Ušća, najpre verbalno, a onda i fizički, udarivši ga rukom u grudi, napala vozača tramvaja, kako "Novosti" saznaju iz izvora bliskom istrazi, "prošla" je samo sa prekršajnom prijavom i moraće da plati novčanu kaznu.

УДАРИЛА ВОЗАЧА, ПРОШЛА СА ПРЕКРШАЈНОМ ПРИЈАВОМ: После инцидента у трамвају у Новом Београду

Foto: D. N.

Podsetimo drama, kao i zastoj u saobraćaju, trajao je od 11.50 do 12.35 časova. Prethodila mu je svađa putnice sa vozačem tramvaja, kod stanice Blok 21 ispred Hajata, u Ulici Milentija Popovića.

U ovom incidentu srećom, vozač nije ozbiljnije povređen, ali je ipak, intervenisala Hitna pomoć, jer je čoveku zbog svega što se dogodilo, skočio pritisak.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

DONELA DRASTIČNU ODLUKU: Maja Berović izvadila silikone - Smetalo mi je, imala sam problem