UZ PRETNJU PIŠTOLJEM ODUZEO NOVAC OD RADNICE UGOSTITELJSKOG OBJEKTA: Na predlog Tužilaštva Sud u Pančevu odredio pritvor razbojniku
Osnovno javno tužilaštvo u Pančevu je u saradnji sa tamošnjom policijom uhapsilo M.M. (38) zbog razbojništva.

Foto N. Skenderija
On je, kako navode iz Tužilaštva, osumnjičen da je 28. aprila, u Banatskom Novom Selu, uz pretnju oružjem, od radnice jednog ugostiteljskog objekta, iz kase oduzeo 30 hiljada dinara.
Po nalogu dežurne zamenice OJT Pančevo određeno je zadržavanje za M.M. i istovremeno je nadležnom sudu podnet predlog da mu se odredi pritvor kako boravkom na slobodi ne bi ponovio delo.
Sud je prihvatio predlog Tužilaštva i M. M. odredio pritvor do 30 dana.

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)