MASOVNA TUČA SINOĆ NA NOVOM BEOGRADU: Nekoliko teže povređenih
U MASOVNOJ tuči na Novom Beogradu sinoć je teže povrede zadobilo nekoliko osoba, rečeno je jutros Tanjugu u Hitnoj pomoći. Oko 23.25 časova u Gandijevoj 74 na Novom Beogradu došlo je do masovne tuče, u kojoj je učestvovalo više desetina osoba, a intervenisale su tri ekipe Hitne pomoći.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
Dva muškarca starosti oko 30 godina sa teškim povredama prevezena su na Vojnomedicinsku akademiju (VMA), a teže su povređena i deca stara 12 i 16 godina, koja su prevezena u Univerzitetsku dečiju kliniku u Tiršovoj.
Pola sata posle ponoći, na Miljakovcu, u Ulici Bogdana Žerajića 20, u saobraćajnom udesu lakše je povređena 22-godišnja devojka, koja je prevezena na VMA. Hitna pomoć imala je noćas 81 intervenciju, od toga 12 na javnim mestima, uglavnom zbog alkoholisanih osoba i psihijatrijskih bolesnika.
Najviše su pomoć tražili hronični pacijenti, srčani bolesnici i astmatičari, kao i oni sa simptomima povišene temperature, rečeno je u Hitnoj pomoći.

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)