BRZA AKCIJA POLICIJE U BORU: Uhapšeni osumnjičeni za rabojništvo
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Boru brzim i efikasnim radom rasvetlili su razbojništvo i uhapsili S. R. (19) i V. R. (19) zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili ovo krivično delo.

Foto: Shutterstock/Ilustracija
Oni se sumnjiče da su sinoć, sa jednim sedamnaestogodišnjakom, prišli tridesetsedmogodišnjem muškarcu, koga je S. R. šutnuo u glavu, a kada je pao iz džepa su mu uzeli oko 50.000 dinara.
Po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva u Boru, S. R. i V. R. je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni tužiocu, dok će protiv sedamnaestogodišnjaka biti podneta krivična prijava u redovnom postupku.
(Informer)
BONUS VIDEO:
POGLEDAJTE: Ovako je Vučić "oduvao" hrvatske novinare

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)