NAŠLI MU SEKIRICU, NOŽ I DIMNE BOMBE: U Beogradu uhapšen Nišlija zbog napada na policajca
V.V. (27) iz Niša zadržan je po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu zbog sumnje da je izvršio krivično delo iz člana 23 Zakona o javnom redu i miru - Ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti.

Foto: B.Borisavljević
On se sumnjiči da je napao policajca zaduženog za obezbeđivanje današnjih manifestacija u Beogradu, a kod njega je pronađena jedna sekirica, nož i dimne bombe.
Prilikom lišenja slobode, bežao je od policije i opirao se hapšenju.
Zadržavanje do 48 sati odredilo mu je Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu, koje nastavlja postupanje u ovom slučaju.
Preporučujemo

SKANDIRAJU PROTIV EUROPRAJDA: Protivnici Parade ponosa snimljeni na ulicama (VIDEO)
17. 09. 2022. u 17:23

EKSKLUZIVNO - GENERAL PONOVO U SVOJOJ SRBIJI: Nebojša Pavković sleteo u Beograd (FOTO)
GENERAL Nebojša Pavković sleteo je u Srbiju.
28. 09. 2025. u 17:53

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

LjUTILA SE: Bora i Brega pijani napisali pesmu, posvetili je PEVAČICI - dugo nije pričala sa Goranom
U VREME stare Jugoslavije, tačnije osamdesetih godina prošlog veka, vladao je popriličan rivalitet između dve najpopularnije grupe - "Bijelog dugmeta" i "Riblje čorbe".
28. 09. 2025. u 08:33
Komentari (0)