HAPŠENJE U RUMI: Mladić (29) uhvaćen na ulici sa dve kesice amfetamina

Новости онлајн

25. 04. 2022. u 13:14

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Rumi uhapsili su Z. G. (29) zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

ХАПШЕЊЕ У РУМИ: Младић (29) ухваћен на улици са две кесице амфетамина

Foto: Shutterstock/Ilustracija

Prilikom kontrole osumnjičenog koji je zatečen na ulici, policija je pronašla dve kesice opojne droge amfetamin, ukupne težine 61,26 grama, navodi se u saopštenju PU Sremska Mitrovica.

Nakon zadržavanja do 48 časova i saslušanja u Višem javnom tužilaštvu u Sremskoj Mitrovici, rešenjem sudije za prethodni postupak Z. G. je određen pritvor do 30 dana.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ACA UDARIO NA NEDU: Rodila se u TRI grada - ona je medicinski fenomen!

ACA UDARIO NA NEDU: Rodila se u TRI grada - ona je medicinski fenomen!

PEVAČ Aca Lukas ponovo je izazvao veliku pažnju javnosti kada je gostovao u podkastu „B-13“ kod makedonskog šoumena Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13, i žestoko kritikovao pevačicu Nedu Ukraden. U svom prepoznatljivom stilu, bez dlake na jeziku, Lukas je komentarisao, kako tvrdi, „višestruki identitet“ svoje koleginice.

04. 11. 2025. u 12:33

Komentari (0)

REKAO JE DA TO VIŠE NEĆE JESTI.... I POTOM JE UMRO Fudbaler Radničkog o momentu kad je preminuo trener Mladen Žižović