LETVOM GA UDRAO PO GLAVI I TELU: Vrbašanin u pritvoru do 30 dana, zeta napao posle svađe

SUDIJA za prethodni postupak Osnovnog suda u Vrbasu, danas je odredio pritvor Radoju S. (24) iz Nadalja, osumnjičenom za nanošenje povreda Đorđu S. (38) iz istog mesta.

ЛЕТВОМ ГА УДРАО ПО ГЛАВИ И ТЕЛУ: Врбашанин у притвору до 30 дана, зета напао после свађе

Foto Opština Vrbas

Kako za „Novosti“ navode u sudu u Vrbasu, nepravosnažno rešenje o pritvoru koji može trajati najduže do 30 dana, doneto je iz razloga da osumnjičeni boravkom na slobodi ne bi mogao da utiče na svedoke i bojazni od ponavljanja krivičnog dela.

Ovaj dvadesetčetvorogodišnjak se sumnjiči da je 26. septembra napao Đorđa S, inače, nevenčanog supruga svoje rođene sestre. Povređeni je prevezen u Opštu bolnicu u Vrbasu.

Nemili događaj se zbio u nedelju 26. septembra, u kući napadnutog Đorđa S, gde je osumnjičeni toga dana došao. Između njih je, navodno došlo do prepirke, a onda je Radoje dograbio drvenu letvu i napao Đorđa, zadavši mu nekoliko udaraca po glavi i telu.

- Njih dvojica su od ranije bili u nekoj svađi, i toga dana su se raspravljali – saznajemo nezvanično.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

NATO SE MENJA IZ KORENA: Počinje ključni samit - tektonske promene i redefinisanje odbrane Zapada