DVOJICA MALOLETNIKA UBILI, PA OBESILI MAČKE: Policija u Srbobranu rasvetlila zlostavljanje životinja u tom mestu
ZA zlostavljanje životinja u Srbobranu osumnjičena su dvojica maloletnika iz tog mesta.
Foto: Printskrin Facebook/ Zvezdan Vujicic
Policija u Srbobranu je odmah, istog dana kada su na društvenim mrežama osvanuli uznemirujući snimci , pronašla ovu dvojicu šesnaestogodišnjaka koji se sumnjiče da su najpre ubili mačke, a zatim ih obesili o kablove.
Uznemirijući događaj koji je zgrozio javnost, zbio se u srbobranskom naselju Jamure poslednjeg dana jula. Žitelji ovog naselja su ujutro na kablu ugledali nekoliko mrtvih mačaka kako vise, i o tome je odmah obaveštena policija, koja je ubrzo pronašla dva šesnaestogodišnjaka. Protiv maloletnika koji su osumnjičeni za zlostavljanje i ubijanje životinja, odnosno da su obesili mačke o kablove, kako nam je potvrđeno u novosadskoj policiji, biće podnete krivične prijave u redovnom postupku.
Maloletnici su kako saznajemo, najpre uhvatili mačke na ulici, posle čega su ubili životinje, a zatim su ih obesili o kabel. Srbobran je bio šokiran ovim događajem, a fotografije obešenih mačaka preplavile su mnoge medije i društvene mreže. Sa svih strana stizale su osude ovog nerazumnog postupka, zbog čega je i policija uložila posebnu energiju u otkrivanje počinilaca.
Preporučujemo
NESTALO DVOJE DECE U NIŠU: Brat i sestra iz Srbobrana poslednji put viđeni u parku Čair
04. 08. 2021. u 18:18
SUĐENjE ČEKA IZA REŠETAKA: Optuženom za ubistvo u Srbobranu novi pritvor
28. 07. 2021. u 20:48
TRAMP UPUTIO PISMO ORBANU: Evo šta mu je poručio
PREMIJER Mađarske Viktor Orban objavio je na društvenoj mreži Iks pismo koje je dobio od Donalda Trampa, u kojem predsednik Sjedinjenih Američkih Država ističe da su odnosi SAD i Mađarske jači nego ikada i da se zasnivaju na zajedničkim vrednostima.
09. 01. 2026. u 10:22
POKRENUTA DVOSTRUKA DIPLOMATSKA OFANZIVA: Strah zbog Grenlanda preplavio Evropu, lideri sada imaju novu taktiku
EVROPSKE vlade pokrenule su dvostruku diplomatsku ofanzivu kako bi ubedile predsednika SAD Donalda Trampa da odustane od svojih pretenzija prema Grenlandu - kroz lobiranje u Vašingtonu i pritisak na NATO da otkloni bezbednosne zabrinutosti američkog predsednika.
09. 01. 2026. u 13:11
VODITELjKA OTKRILA ISTINU O CECI I ČEDI: Umešan i Aleksandar Kos - šta se dešavalo između političara i pevačice
BLIZAK prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, Aleksandar Kos, poslednjih meseci našao se u žiži interesovanja javnosti. O njegovom profesionalnom angažmanu, ali i privatnom životu, u poslednje vreme sve se češće spekuliše, dok je javnosti i dalje malo poznato čime se zapravo bavi i kakav je njegov put bio do pozicije na kojoj se danas nalazi.
09. 01. 2026. u 08:42
Komentari (0)