"VRIŠTALA SAM OD SREĆE, SIN NIJE ZNAO ŠTA MI SE DOGODILO": Dobitnica stana u Zemunu još ne može da poveruje da je izvučena njena koverta
NA VEČERAŠNjEM, četvrtom izvlačenju u nagradnoj igri „Uzmi račun i pobedi 2020“ stan u naselju Zemunske kapije je dobila Vesna Cvetković iz Kragujevca. Vesna još ne može da veruje da je glumica Dragana Mićalović izvukla njenu kovertu .

Foto: Printskrin
- Kada sam videla svoj koverat, prvo sam pozvala sina koji je u Kini. On se u čudu našao i prvo je mislio da se nešto loše dogodilo, jer sam vrištala od sreće. Pustila sam mu prenos emisije i rekla "Slušaj, slušaj! Dobila sam stan!" - uzbuđeno priča Vesna Cvetković (63), iz Kragujevca, medicinska sestra u penziji.
Ona kaže da još ne može da poveruje da sve ovo nije san i da je presrećna, jer će sada njeni sinovi koji su u inostranstvu imati gde da se vrate.
- Radila sam nešto po kući dok je trajalo izvlačenje. Ni u snu nisam očekivala da bih mogla da dobijem. Bilo je toliko koverti... Bacila sam pogled kada je bilo izvlačenje za stan i videla svoje ime i prezime. Evo još uvek ne mogu da poverujem - kaže Vesna.
Ona je poslala petnaestak kovreti i potajno se nadala da bi upravo mogla da dobije stan.
- Imam dva odrasla sina koja trenutno nisu tu. Jedan je u Kini, a drugi u Rusiji. Obojica su profesori engleskog jezika. Mlađi je ionako planirao da se nakon ove školske godine vrati u Srbiju sa devojkom koja je iz Čačka. Sada će imati gde i da živi.
Da je bela tehnika, obradovala bih se, a ne ovako... Ovo je stvarno velika sreća. Decu sam sama izdržavala dok su se školovali i završavali fakultete. Živelo se skromno, ali, eto, sada smo dobili stan... - presrećna je Vesna.
(Kurir.rs)
Preporučujemo

ZVANIČNO VLASNIK STANA: Srećna dobitnica u igri "Uzmi račun i pobedi" potpisala ugovor
03. 12. 2020. u 13:08

RUSKI AVIONI UŠLI U DRŽAVU NATO, ZADRŽALI SE 12 MINUTA: "Ovo je neprihvatiljvo i neviđeno brutalno"
TRI ruska borbena aviona MIG-31 ušla su danas u estonski vazdušni prostor u oblasti ostrva Vajndlo bez dozvole i ostala u estonskom vazdušnom prostoru skoro 12 minuta, preneo je estonski portal "Err.ee".
19. 09. 2025. u 17:00

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

PREMINULA BAKA CANA: U njenoj kući snimana je čuvena serija "Selo gori, a baba se češlja"
Serija "Selo gori, a baba se češlja" reditelja Radoša Bajića osvojila je srca čitave Srbije, i uz nju su odrasle mnoge generacije.
23. 09. 2025. u 08:36
Komentari (0)