RADNICI GEOKSA DOBILI NOVAC: Ispunjeno obećanje predsednika Vučića
KAKO je predsednik Vučić obećao prilikom posete Vladičinom Hanu prošle nedelje, upravo je za 1.127 radnika Geoksa isplaćeno po 53.700 dinara neto.

Foto Tanjug
To je za 60 odsto više od prosečnog ličnog dohotka koji su imali dok su bili zaposleni u Geoksu.
Pored toga, kompanija Teklas krenula je sa zapošljavanjem na teritoriji Vranja prvih 250 otpuštenih radnika Geoksa.
(B92)
Preporučujemo

"NOVOSTI" SAZNAJU: Vlada Srbije će naći rešenje za trudnice i porodilje iz "Geoksa"
10. 08. 2021. u 11:15

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (1)