REPUBLIČKI hidro meteorološki zavod Srbije najavio je pljuskove oko 16 časova.
Povezane vesti

KORONA PRESEK PO GRADOVIMA: Evo gde je najviše novozaraženih u Srbiji
PREMA najnovijem korona preseku po gradovima u Srbiji, u Beogradu je i dalje trocifren broj novozaraženih.
17. 05. 2021. u 15:14

NOVO POPUŠTANJE MERA: Doktor Kon- Ne može ovo da traje večno, ali niko ne može da očekuje da će virus nestati tek tako
EPIDEMIOLOŠKA situacija se poboljšava, što se očekuje i u budućnosti a samim tim i relaksacija mera jer nije realno da se one zadrže ako situacija dozvoljava da se polako vraćamo u normalu, rekao je danas epidemiolog Predrag Kon.
19. 05. 2021. u 13:16

KADA ĆE MOĆI DA SE ORGANIZUJU MATURE I PROSLAVE? Ovo je datum nakon kojeg će biti moguća masovna okupljanja
DANAS je održana nova sednica Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa.
14. 05. 2021. u 16:42
Najnovije iz rubrike

STIŽE OSETAN PAD TEMPERATURE, METEOROLOZI NAJAVLJUJU I PRVE PAHULJE: Vremenska prognoza za ponedeljak, 29. septembar
POČETAK sledeće sedmice obeležiće nestabilno vreme u ponedeljak se širom Srbije očekuju kiša, pljuskovi, pa čak i grmljavina!
28. 09. 2025. u 23:39 >> 23:43

"ČULA SE GLASNA EKSPLOZIJA, PAS JE SPALJEN U STANU": Jezivi detalji ogromnog požara u Borči
VATROGASCI gase veliki požar koji je izbio na zadnjem spratu zgrade u Borči oko sat i po vremena.
28. 09. 2025. u 20:24

"KAKO STE VI MUŠKI TAKO MLITAVI?": Otac Predrag oštro o pucanju brakova - potkačio "mamine sinove"
U DANAŠNjE vreme sve češće se čuje primer kako brakovi pucaju jer se mladi muškarci ne odvajaju od svojih majki i nikako ne uspevaju da preuzmu ulogu domaćina i supruga.
28. 09. 2025. u 16:29

AVION SA GENERALOM PAVKOVIĆEM POLETEO IZ FINSKE: Uskoro stiže u Beograd, evo gde će se odmah zaputiti
AVION Vlade Srbije, u kom se nalazi nekadadašnji komandant Treće armije Vojske Jugoslavije i načelnik Generalštaba general Nebojša Pavković, poleteo je upravo iz Finske.
28. 09. 2025. u 15:20

KAKO SE PRAVILNO CELIVA IKONA: Iguman otkrio u čemu mnogi vernici greše
ULAZAK u crkvu ili manastir kod ljudi izaziva različite emocije, a ponekad i nedoumice. Bez obzira na versku pozadinu ili sopstvena uverenja, mnogi se suočavaju s neizvesnošću oko toga kako treba da se ponašaju prilikom dolaska u svetilište. Ovo osećanje nesigurnosti često potiče iz poštovanja prema verskim običajima i tradicijama, kao i želje da se poštuju pravila i norme zajednice.
28. 09. 2025. u 14:38
Komentari (0)