BAJA I TOMANIJA SE POJAVILI U POLICIJSKOJ STANICI: Kraj potrage za tinejdžerkom iz Bogatića
BAJA (19) i devojčica Tomanija D. (15) pojavili su se danas u policiji u Bogatiću nakon 8 dana potrage za njima. Kako saznaje Telegraf, došli su sami i u toku je razgovor sa inspektorima.
Foto: Printscreen/Instagram
Oni nisu još otkrili gde su se skrivali.
Podsećamo, policija je danima intenzivno tražila Baju i Tomanija D. na više lokacija, sumnjalo se da se kriju kod porodice, ali strahovalo se i da je tinejdžerka oteta.
(Telegraf)
Preporučujemo
AUTO SKRENUO SA PUTA I PREVRNUO SE: Poginula devojka kod staroplaninsog sela Prtopopinci
17. 05. 2021. u 11:23
ISPITIVANjE NA LjUDIMA POKAZALO: AstraZeneka ima odlične rezultate posle treće doze
19. 05. 2021. u 09:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
TRAMP POTPISAO NAREDBU 13219: "Dejtonski sporazum i Rezolucija 1244 se moraju poštovati"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp produžio je danas vanredno stanje na nacionalnom nivou u vezi sa Zapadnim Balkanom, u skladu sa Zakonom o međunarodnim vanrednim ekonomskim ovlašćenjima, objavljeno je danas na sajtu Federalnog registra SAD.
24. 06. 2026. u 17:38 >> 17:45
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)