OD KORONE PREMINUO JEDAN PACIJENT: U srpskim sredinama na KiM u poslednja 24 časa osam novoobolelih
OD 64 testirana uzorka u srpskim sredinama na KiM u poslednja 24 časa evidentirano je osam novoobolelih osoba od korona virusa, dok je jedna osoba preminula.

Foto: I.Radulović
Kako je saopšteno je iz Kriznog štaba u Kosovskoj Mitrovici, trenutno je aktivnih 188 slučajeva, a od početka epidemije od posledica kovida 19 preminulo je 147 osoba.
Preporučujemo

BLAGI PORAST BROJA OBOLELIH U PČINjSKOM OKRUGU: Dvoje dece u Vranju obolelo
11. 05. 2021. u 11:14

DECA MOGU IMATI TEŠKE POSLEDICE KOVIDA: Doktor Vukomanović objašnjava - Važno je da ih štiti vakcinacija odraslih
11. 05. 2021. u 09:20 >> 09:43

DOKTOR ŠEKLER DAO ODGOVORE: Ovo su tri pitanja o vakcinaciji koja zanimaju celu Srbiju
11. 05. 2021. u 08:13

DOKTOR ŠEKLER DAO ODGOVORE: Ovo su tri pitanja o vakcinaciji koja zanimaju celu Srbiju
11. 05. 2021. u 08:13

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)