DETALJI NESTANKA TIJANE (15): Devojčica zbog svađe iskočila kroz prozor i nestala bez traga?

20. 03. 2021. u 20:27

TIJANA Đurić (15) iz Batajnice nestala je u noći između 19. i 20. marta, a nestanak devojčice prijavio je policiji jutros njen otac

ДЕТАЉИ НЕСТАНКА ТИЈАНЕ (15): Девојчица због свађе искочила кроз прозор и нестала без трага?

foto: privatna arhiva

Devojčica je, prema prvim saznanjima koja prenose mediji, iskočila kroz prozor i otišla u nepoznatom pravcu.

Dan pred nestanak posvađala sa majkom zbog izlaska sa društvom ili momkom, a zasad nije poznato da li je upravo ovo razlog njenog bekstva, odnosno nestanka.

Mediji su kontaktirali porodicu koja je potvrdila da se za devojčicom i dalje traga.

– Tijana još uvek nije pronađena, uzdamo se u policiju – rekao je ujak devojke.

Ukoliko je vidite, javite na broj telefona: 069/4010-649.

Tijana je učenica druge godine srednje škole.

– Nestala devojčica iz Batajnice. Tijana Đurić, 2006. godište. Druga godina srednje škole. Ako je vidite javite – stoji u objavi.

(Objektiv.rs)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

KRAJ: Z1 ukida emitovanje ustaške emisije Bujica