KORONA NA KIM: Preminula jedna osoba, 61 novooboleli
U SRPSKIM sredinama na Kosovu i Metohiji, prema podacima kriznog štaba opštine Kosovska Mitrovica, od 150 obrađenih uzoraka registrovan je 61 slučaj obolelih od kovida 19, dok je jedna osoba preminula.
Foto: I.Radulović
Naime, u većinski srpskim sredinama trenutno je aktivno 686 slučajeva, dok je od početka epidemija korona virus potvrđen kod 4.767 osoba, od ukupno 15.934 testiranih lica.
Inače, od posledica ovog virusa u srpskim sredinama na Kosovu i Metohiji preminulo je 114 osoba.
Preporučujemo
DA LI SE BRITANSKI SOJ BRŽE LEPI ZA PLUĆA? Virusolog Tanja Jovanović daje odgovor
09. 03. 2021. u 12:20
OBEZBEĐENI DODATNI SMEŠTAJNI KAPACITETI: Povećan broj pregleda i prijema u KC Vojvodina
09. 03. 2021. u 10:22
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
JK ŠOKIRALA: Otkrila otkad NIJE spavala sa Duškom, a bili još u braku - posredi su GODINE
PEVAČICA Jelena Karleuša, gostovala je kod svog prijatelja i voditelja Bojana Jovanovskog, poznatijeg kao Boki 13.
31. 12. 2025. u 13:35
Komentari (0)