PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je država nabavila još lekova za borbu protiv korone, a koji bi, kako je rekao, trebalo da stignu u aprilu ili maju.
Povezane vesti
Blokaderi ponovo jašu!
POSTOJI u našem narodu izreka da "nema besplatnog ručka". Ovo pogotovo dobro znaju u stranim centrima moći iz kojih dolazi ideologija i finansije za pokušaj sprovođenja obojene revolucije u Srbiji, to jest za preuzimanje vlasti na ulici bez izbora.
13. 05. 2026. u 16:45
Najnovije iz rubrike
Topao doček u Šapcu
POZDRAVLjAJUĆI danas penzionere Šapca, direktor Republičkog fonda PIO je istakao da je jako dirnut energijom i toplinom kojima je dočekan, i da mu je veliko zadovoljstvo što i u ovom gradu može da razgovara sa penzionerima, da se i tu pokaže na delu timski rad Vlade Republike Srbije, Fonda PIO, lokalne samouprave i najvećeg udruženja penzionera.
26. 06. 2026. u 21:21
STRATEŠKO PARTNERSTVO ALTA BANKE, Air Serbia i Visa: Kartica sa dodatnim benefitima za klijente
ALTA banka, nacionalna avio-kompanija Air Serbia i Visa ozvaničile su danas strateško partnerstvo potpisivanjem Pisma o namerama (Letter of Intentions).
26. 06. 2026. u 15:55
SUNCE VAS PEČE DOK VOZITE: Black Glass ugrađuje termoizolacione folije za stakla koje imaju 80% toplotne zaštite
USIJAN volan. Vrela sedišta. Klima u automobilu uspe da rashladi vazduh, ali sunce i dalje neprijatno peče kroz staklo - po licu, rukama i telu.
26. 06. 2026. u 13:54
VAŽAN APEL MUPA-a! Ključna pravila za bezbedno leto, roditelji da obrate posebnu pažnju (VIDEO)
SA dolaskom vrelih letnjih dana, reke, jezera i bazeni postaju omiljena mesta za spas od vrućina i provođenje slobodnog vremena.
26. 06. 2026. u 13:13
MAJKA UBIJENE DEVOJČICE IZ "RIBNIKARA" OTVORILA DUŠU: "Dok ne počini to ponovo, neće se smiriti"
MILjANA i Vladimir Kecmanović osuđeni su zbog masakra u "Ribnikaru", ali njihov sin za zločin nikada neće odgovarati. Biljana Paunović, majka ubijene Andriane Dukić, govorila je o suđenju koje je, kako kaže, bilo preteško za roditelje, ali i o tome da li bi dečak ubica mogao da se nađe na slobodi kada napuni 18 godina.
26. 06. 2026. u 11:13
MarijaM
23.02.2021. 19:22
Još uvek nismo pobedili Koronu, tako da nema opuštanja.
MarijaM
23.02.2021. 19:23
Budimo strpljivi još malo kako dosadašnji trud ne bi bio uzaludan.
MarijaM
23.02.2021. 19:24
Sadašnje brojke govore u prilog tome da smo popustili sa disciplinom i da Korona nije iskorenjena.
Ana
23.02.2021. 19:43
Zdravlje ljudi je na prvom mestu i za to se nasa zemlja svim snagama zalaze. Srbija ce pobediti koronu zahvaljujuci nasem predsedniku.
Pavle
23.02.2021. 20:13
Borba za zdravlje gradjana ove zemlje je sada najveci prioritet.
TN
23.02.2021. 20:25
Srbija danas ozbiljno resava nabavku vakcina i lekova.
Katarina
23.02.2021. 20:39
Borba protiv koronavirusa ne prestaje. Našoj zemlji je očuvanje života nas, građana, prioritet.
star
23.02.2021. 20:43
Nastavlja se borba države za nabavku novih količina vakcina protiv korone virusa, asa time se približavamo prilici da se spasimo od ove opake bolesti.
Marko
23.02.2021. 20:44
Konstantno se radi na spasavanju sto vise zivota od korone.
star
23.02.2021. 20:44
Nabavkom države što većih količina vakcina protiv korone virusa, sve smo bliži masovnoj imunizaciji i spasu od ove pošasti modernog doba.
Zoki
23.02.2021. 20:45
Dobro je da su se pojavili lekovi za pomoc onima koju su vec zarazeni tezim oblikom korone.
Zeljko
23.02.2021. 20:46
I posle neki na zapadu pricaju da drzavno zdravstvo nije dobro. Gde bi privatnici obezbedili sve ovo za gradjanje besplatno?
Velja
23.02.2021. 20:47
Problem sada je ovo vanredno lepo vreme pa ljudi izmile na ulice i ne paze se.
Jovana2
23.02.2021. 20:48
Још једна добра и обећавајућа вест.Радујемо се испоруци лекова из Немачке , који ће нам помоћи да сузбијемо корону!
fgaerfg
23.02.2021. 20:57
Nema povlačenja, nema predaje, borba protiv epidemije ne sme da stane.
rgaesrG
23.02.2021. 20:57
Država čini sve što je u njenoj moći, da zaustavi dalje širenje Corona virusa.
seydthdsh
23.02.2021. 20:58
Od velike je važnosti da nam stalno stižu novi kontingenti vakcina, koje su ključ pobede nad epidemijom.
Mila
23.02.2021. 21:04
Lekovi će biti vetar u leđa, da se izborimo protiv korona virusa.
Zvezdica
23.02.2021. 21:05
Odlične vesti... Sve smo bliži kraju borbe protiv korona virusa.
Marija
23.02.2021. 21:05
Zdravlje i bezbednost građana je najvažnija.
Mijo
23.02.2021. 21:21
Pobedićemo ovaj virus asmo ako budemo odgovorni verujem u ubedljivu pobedu.Svi treba da poštujemo mere i da se čuvamo.
Mijo
23.02.2021. 21:21
Ako nastavimo ovako kako sada radimo uspećemo da se izborimo.
Mijo
23.02.2021. 21:22
Zdravlje nema cenu smatram da naša zemlja čini pravu stvar što se tiče same nabavke ovih vakcina.
Milena
23.02.2021. 22:21
Imunizacijom šititimo sebe, a i druge. Budimo odgovorni!
Vladan
23.02.2021. 23:44
I dalje se na sve načine trudimo da nabavimo sva moguća sredstva i lekove kako bi što pre odraditi imunizaciju stanovništva.
Ivana
23.02.2021. 23:45
Cetiri vrste vakcine, plus lekovi, ogroman je to uspeh nase drzave. Moramo biti zahvalni na brizi o gradjanima.
Jana
23.02.2021. 23:47
Srbija daje sve od sebe da bi nas spasila opake zaraze, na nama je samo da budemo odgovorni. Kako stvari stoje i nismo bas. Mnogi su se opustili.
Sandra
23.02.2021. 23:51
U ovoj borbi moramo biti uporni, i umeti da cenimo ono sto drzava cini za nas svakodnevno boreci se za vakcine i lekove. A duzni smo to i nasim zdravstvenim radnicima, zasluzili su bar malo da odmore.
Sanja1999
24.02.2021. 01:15
Srbija na sve nacine pokusava da pobedi koronu
zare
24.02.2021. 01:16
Ovo mi je drago cuti da nastavljamo da se borimo za zdravlje gradjana
gremlin
24.02.2021. 01:18
Trebamo se truditi da nabavimo sve ono sto moze da pobedi ovaj virus
nada
24.02.2021. 07:15
Svaka cast na nasoj drzavi na istrajnosti u borbi protiv Korona virusa
nada
24.02.2021. 07:15
Preduzimaju se sve moguce mere u cilju sto skorijeg povratka normalnom zivotu
Vojko
24.02.2021. 07:59
Ogroman novac i veliko hvala državi što se upustila u takvu veliku nabavku u cilju spašavanja života.
Tina
24.02.2021. 08:47
Jedino vakcinama, distancom i maskama mozemo pobediti koronu. Moramo ulagati u zdravstveni sistem konstantno.
Marija Piaf
24.02.2021. 08:54
Srbija je na vreme nabavila vakcine. Nadamo se da ce se sve uskoro vratiti u normalu.
Saša
24.02.2021. 10:53
Bravo!
sasa
24.02.2021. 11:38
Srbija jeste lider i po broju vakcina koji ima i koji su vakcinisani
sasa
24.02.2021. 11:38
Srbija na visokom drugom mestu po broju vakcinisanih to sve govori..
Jana
24.02.2021. 12:14
Moramo se jos malo strpiti, dok ne pobedimo koronu.
Luka
24.02.2021. 12:30
Uradili smo sve što možemo.
Aleks
24.02.2021. 12:32
Zdravlje ljudi je na prvom mestu