NIŽE ŠKOLARINE NA TRI FAKULTETA: Univerzitet u Beogradu usvojio predlog o cenama školovanja za narednu akademsku godinu

10. 02. 2021. u 16:53

SENAT Univerziteta u Beogradu usvojio je danas predlog visine školarina za narednu, 2021/2022. akademsku godinu koja je snižena na tri fakulteta, a povećana jedino za strane studente na master akademskim studijama na Fakuletu organizacionih nauka.

НИЖЕ ШКОЛАРИНЕ НА ТРИ ФАКУЛТЕТА: Универзитет у Београду усвојио предлог о ценама школовања за наредну академску годину

Zgrada Rektorata

Prorektor za nastavu Univerziteta u Beogradu Petar Bulat kaže da u odnosu na prethodnu godinu ima minimalnih promena u školarinama.

Naveo je da su snižene školarine za doktorske studije na Ekonomskom fakultetu, za studije na Fakultetu bezbednosti, ali i Matematičkom fakultetu gde je, kaže, cena studiranja na osnovnim akademskim stuđama snižena za 19.000 dinara.

- Imamo smo jedno povećanje, a to je za strane studente na Fakultetu organizaconih nauka, na master akademskim stuđama gde je cena studiranja povećana za 50 evra - dodao je Bulat.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje

NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.

04. 08. 2025. u 20:19

Komentari (0)

RUSIJA JE ZGROŽENA: Ne može da veruje šta joj je Litvanija uradila