RHMZ IZDAO UPOZORENJE ZBOG KOLIČINE PADAVINA: U Beogradu pao prvi sneg (FOTO)
POSLE natprosečno toplog vremena za vreme praznika, u Srbiju je stigla prava zima, a prvi sneg pao je i u Beogradu.

Foto: D.Balšić
RHMZ je upozorio da se u Srbiji danas i sutra očekuju obilne snežne padavine, što će dovesti do povećanja snežnog pokrivača.
Zbog intenzivnog snega na teritoriji Užica, na svim državnim putevima I i II reda, na snazi je obustava saobraćaja za teretna motorna vozila.
Snega ima mestimično u raskvašenom stanju do pet centimetara na teritoriji Beograda, Ivanjice, Kolubare, Mačve, Kragujevca, Kruševca, Niša, Novog Pazara, Požege, Užica, Valjeva, Vranja, Zaječara.
Sneg je dostigao visinu od 70 centimetara na Zlataru, Jadovniku, Jabuci i Kamenoj gori, a pojedni putevi u planinskim selima potpuno se neprohodni već dva dana.
Zima je stigla i u Beograd, a sneg u glavnom gradu pada od sinoć.

OGLASIO SE ORBAN: Izdao veliko upozorenje zbog Irana
MAĐARSKI premijer Viktor Orban upozorio je da bi, u slučaju da se Iran raspadne zbog trenutnog rata, region mogao da postane neupravljiv i van kontrole, što bi imalo ozbiljne globalne posledice.
20. 06. 2025. u 10:34

ŽESTOKA PRETNjA TRAMPU IZ MOĆNE DRŽAVE: Ako se SAD uključe u rat, napašćemo vas
MOĆNA šiitska milicija iz Iraka, Kataib Hezbolah, koja ima podršku Irana, zapretila je napadima na američke vojne baze širom Bliskog istoka ukoliko se administracija Donalda Trampa odluči da interveniše u eventualnom sukobu između Izraela i Irana.
20. 06. 2025. u 09:27

CECINA KUMA ZVERSKI UBIJENA U SAČEKUŠI: Izrešetali je iz heklera sa prigušivačem - mladi život ugašen u cik zore
SVETLANA Ceca Ražnatović i Željko Ražnatović Arkan upoznali su se 11. oktobra 1993. godine na proslavi dana Srpske dobrovoljačke garde u Erdutu, a već 19. februara 1995. godine izgovorili su sudbonosno "Da" pred prijateljima i porodicom.
20. 06. 2025. u 15:23
Komentari (0)