PRVE SLIKE IZ KOVID BOLNICE U NIŠU NAKON INCIDENTA: Sestre su uzele bocu i onda je došlo do požara (FOTO)
U KLINIČKOM centru Niš, danas oko 13.30 časova došlo je do incidenta u kojem je povređeno više osoba.

Foto: J.Ć.
Kako saznaju "Novosti" sve se dogodilo na prvom spratu gde je doveden pacijent sa niskom seturacijom. Sestre su uzele bocu koja je do tada bila ispravna, ali iz nepoznatog razloga ona se zapalila.
- Kada je došlo do požara osoblje je priskočilo i sprečilo požar. Tom prilikom povrede su dobile dve doktorice sa anestezije i jedna anestetičarka. Svi su dobro. Imaju manje povrede i biće smešte u KC radi posmatranja - rekao je za Novosti direktor JC Zoran Perišić.
Istraga će utvrditi da li je bilo propusta, a iz niške policije kažu da je o svemu obavešteno i Osnovno javno tužilaštvo.

Foto: J.Ć.

Foto: J.Ć.

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)