PONOVO OBOREN CRNI REKORD U SRBIJI: Objavljeni najnoviji podaci, zaraženo još 757 osoba, preminulo troje!

PREMA najnovijim podacima, u Srbiji je od poslednjeg izveštaja koronavirusom zaraženo još 757 osobe, a testirane su 6.882 osobe.

ПОНОВО ОБОРЕН ЦРНИ РЕКОРД У СРБИЈИ: Објављени најновији подаци, заражено још 757 особа, преминуло троје!

Foto: Depositphotos

U poslednja 24 sata preminule su 3 osobe, a 23 pacijenta je na respiratoru.

Hospitalizovano je 135 bolesnika, a otpušteno 55 ljudi.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (7)

NATO SE MENJA IZ KORENA: Počinje ključni samit - tektonske promene i redefinisanje odbrane Zapada