„POČETAK ŠKOLSKE GODINE VELIKI IZAZOV” Dr Tiodorović o problematičnoj jeseni koja nam predstoji

Biljana Ristivojević

24. 08. 2020. u 10:24

EPIDEMIOLOG i član Kriznog štaba Branislav Tiodorović izjavio je da je epidemiološka situacija u Nišu dosta stabilnija i naveo da je u poslednja 24 sata u kovid ambulantama bilo 30 pregleda, a da su samo dva pacijenta primljena na bolničko lečenje.

„ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ ВЕЛИКИ ИЗАЗОВ” Др Тиодоровић о проблематичној јесени која нам предстоји

Foto: Tanjug

-To ne znači da se treba opuštati-istakao je Tiodorvić za TV Prva.

On je ukazao da popuštanje mera znači da se trudimo da što više normalizujemo svakodnevni život, ali je ukazao na važnost poštovanja mera u cilju sprečavanja širenja korona virusa.

-Početak školske godine je veliki izazov-rekao je Tiodorović i naveo da će jesen biti problematična zbog početka škole i pojačanja privrednih aktivnosti, kao i zbog dolaska infekcije gripa.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Pešić se vraća na klupu Pirota!

Kari’s on fire – Pešić se vraća na klupu Pirota!

SVUDA pođi, kući dođi – Pešić se vraća na klupu Pirota! Kako Mozzart sport saznaje, selektor košarkaške reprezentacije Srbije preuzima još jedan važan zadatak i diže ceo svoj rodni kraj na noge! Ova odgovorna dužnost poverena mu je u velikoj akciji Fondacije Mozzart i KSS-a, a svečana promocija zakazana je za subotu, 21. jun u 20.00 časova na Omladinskom stadionu u Pirotu!

19. 06. 2025. u 13:00

Komentari (2)

UBIJEN KIRIL BABIČUK: Reprezentativac poginuo u Ukrajini