VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA SVE KOJI PUTUJU U MAĐARSKU: Od danas se menja radno vreme na ovom prelazu
UPRAVA granične policije Ministarstva unutrašnjih poslova saopštila je da je u saradnji sa graničnim organima Mađarske usaglasila radno vreme graničnog prelaza Bački Vinogradi - Ašothalom, tako što će od danas do 11. januara 2026. godine, raditi petkom, subotom i nedeljom od 7 do 22 časa, umesto od 7 do 19 časova.
Foto: Tanjug
Navedeni granični prelaz uspostavljen je za putnički saobraćaj, izuzimajući autobuski i teretni saobraćaj.
(Tanjug)
BONUS VIDEO: Pokloni PIO fonda za one koji su najviše dali
Preporučujemo
Dete oca Čavke dobilo tešku dijagnozu, 2. takva u svetu: "Doktorka iz Tiršove bila čuvar nade - i desilo se čudo" (VIDEO)
14. 03. 2026. u 19:08 >> 19:17
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
HOROR U HRVATSKOJ: Svi se hvatali za glavu, Amerikanac jedva ostao živ (FOTO/VIDEO)
STRAŠNE scene viđene su u komšiluku na košarkaškoj utakmici.
13. 03. 2026. u 19:25 >> 19:26
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)