IZBEGAVAJTE OVAJ GRANIČNI PRELAZ: Nema alternativnog pravca - evo šta se dešava
U PERIODU od 21. do 24. jula, između osam i 14 časova izbegavajte prelaz Prohor Pčinjski jer će se održavati biciklističke trke i put će sa makedonske strane biti blokiran.
 
                                                                                    Foto: AMSS kamere / screenshot
Prelaz Prohor Pčinjski je odlična alternativa kada su velike gužve na Evzoniju, te je vrlo moguće da privremeno zatvaranje dovesti do većih gužvi, navode sa Instagram stranice Nikana.gr.
- Posebno neka obrate pažnju i dobro isplaniraju prolazak porodice sa manjom decom zbog dugog čekanja. Lokacija: Regionalni put Kumanovo - granični prelaz Pelince (Prohor), put će biti zatvoren na deonici od mesta "Seta Petka" do Memorijalnog centra ASNOM u selu Pelince. Nema alternativnog puta ovoj deonici, pa se savetuje da izbegnete ove periodu u danima koje smo naveli - piše na ovoj Instagram stranici.
Prohor Pčinjski je granični prelaz između Srbije i Severne Makedonije, koji se nalazi u blizini mesta Prohor Pčinjski, u blizini granice sa Severnom Makedonijom, na jugoistoku Srbije.
Ovaj prelaz povezuje Srbiju sa Severnom Makedonijom, a specifičan je jer se nalazi u blizini reke Pčinje i ima strateški značaj za prevoz putnika i robe između dve zemlje, prenosi B92.
BONUS VIDEO:
"STAZE KOSMETA": Sušiće - Epizoda 2
Preporučujemo
 
                    
                    U OVOM DELU SRBIJE I 42 STEPENA: Nižu se upozorenja RHMZ - cela zemlja u crvenom
21. 07. 2025. u 08:41
 
                    
                    UKRAJINSKI VOJNICI U KLANICI POKROVSKA: "U gradu je pravi pakao, Rusi doveli sve snage koje mogu"
RUSKA pešadija prodrla je u gradske granice jednog od glavnih strateških ciljeva predsednika Rusije Vladimira Putina, preteći da ga opkoli. Ukrajinske specijalne snage uključile su se u borbe u urbanom području.
29. 10. 2025. u 17:43
 
                    
                    SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
 
                    
                    Udala se za 25 leta starijeg čobanina, doživela šok kad je umro
Marsel Amfu je čitav svoj život živeo jednostavno. Njegova kuća nije imala ni struje ni vode. To mu je omogućilo da uštedi ogromne sume novca.
28. 10. 2025. u 21:37
 
                     
                     
                     
                                         
                                         
                                 
                                         
                                         
                                         
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                    
                    
Komentari (0)