EKSTREMNO NISKE TEMPERATURE I OPASNO VREME: RHMZ se oglasio rano jutros - upaljeni meteoalarmi u celoj zemlji
DANAS u Vojvodini i zapadnoj Srbiji, kao i na jugu i jugoistoku zemlje umereno do potpuno oblačno, ponegde uz provejavanje slabog snega, saopšteno je iz Republičkog hidrometeorološkog zavoda (RHMZ).

Foto: N.Živanović
U ostalim krajevima duži sunčani intervali, naročito na istoku Srbije.
Vetar slab, promenljiv. Najviša temperatura od -2 do 3 °C, u Negotinskoj Krajini oko 5 °C.

Do kraja sedmice stabilno i suvo
U nastavku druge dekade januara preovlađivaće sunčano sa hladnim i mestimično maglovitim jutrima. Magla će se po pojedinim kotlinama, nizijama i dolinama reka zadržavati duže tokom dana.
Uz više oblačnosti, u četvrtak na jugu Srbije još ponegde provejavanje slabog snega.
Upaljen žuti meteoalarm
Na teritoriji cele Srbije sutra i u petak je na snazi žuti meteoalarm, što označava da vreme može biti opasno.
Prema prognozi RHMZ-a, najavljene su ekstremno niske temperature, kao i pojava magle.
Meteoalarm za četvrtak

Meteoalarm za petak

BONUS VIDEO: DELEGACIJA SRPSKE LISTE POSETILA NAJMLAĐU SRPKINjU U PRIZRENU: Maša uskoro slavi prvi rođendan
Preporučujemo

METEOALARM RHMZ-A - LEDENI DANI, NEGDE I SNEG: Vremenska prognoza za 15. januar
15. 01. 2025. u 01:00

LEDENI DANI SVE DO JOVANjDANA: U ova dva mesta u Srbiji izmereno -10
14. 01. 2025. u 08:59

KAKVO NAS VREME OČEKUJE U FEBRUARU: Detaljna vremenska prognoza meteorologa Sovilja
14. 01. 2025. u 16:00

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

"PLANIRAM SVOJU SAHRANU" Voditeljka o teškoj bolesti
ZVEZDA rijaliti emisije „The Real Houswives of Beverly Hills“ i voditeljka Tedi Melankamp (43), suočava se s teškom bolešću. Operisala je tumor na mozgu, ali se bolest proširila i na pluća. Tedi je otkrila da njen otac, rok legenda Džon Melankamp (73), već planira njenu sahranu.
15. 06. 2025. u 21:19
Komentari (0)