STANJE NA GRANIČNIM PRELAZIMA: Teretna vozila na izlazu iz Srbije čekaju između 60 i 180 minuta
PREMA informacijama Uprave granične Policije Republike Srbije, na putničkim terminalima naših graničnih prelaza nema dužih zadržavanja, dok su na teretnim terminalima zadržavanja višečasovna.
Foto: AMSS
Na teretnim terminalima GP Bogojevo i Preševo čeka se 60 minuta, saopštio je Auto Moto Savez Srbije.
Na ostalim graničnim prelazima nema zadržavanja za sve kategorije vozila.
Prema poslednjim informacijama dobijenim od JP "Putevi Srbije", na naplatnim stanicama nema zadržavanja vozila.
Teretna vozila na izlazu iz Srbije čekaju između 60 i 180 minuta.
BONUS VIDEO: CECA POKAZALA KAKO VEŽBA NA GRANIČNOM PRELAZU
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26 >> 15:52
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
JEZIV SNIMAK IZ HRVATSKE, DEVOJKE VIKALE: "Ne u autobus, ne!"
DRUŠTVENIM mrežama kruži snimak koji prikazuje zabrinjavajuću vožnju vozača kamiona.
30. 06. 2026. u 11:05
Komentari (0)