KIŠA U DVA DELA SRBIJE: Oglasio se RHMZ: Evo kada se očekuje stabilizacija vremena
U BEOGRADU je osvanulo kišno jutro. Kako navodi Republički hidrometeorološki zavod (RHMZ), i u Šumadiji, kao i na području Vojvodine biće oblačno sa kišom i lokalnim pljuskovima.
Foto: Tanjug/Vladimir Šporčić
Ipak, kako navode iz RHMZ-a, od subote kreće stabilizacija vremena.
- Za vikend i početkom sledeće sedmice očekuje se delimična stabilizacija vremena. U većini mesta biće suvo vreme uz duže sunčane intervale, a na zapadu, jugozapadu i jugu Srbije preovlađivaće oblačno vreme sa kišom, pljuskovima i grmljavinom - navodi se u najavi RHMZ-a.
Za vikend će u košavskom području ponovo duvati umeren do jak jugoistočni vetar.
BONUS VIDEO: U INAT REZOLUCIJI: Trobojke se vijore Beogradom
Preporučujemo
UKRAJINSKI VOJNICI U KLANICI POKROVSKA: "U gradu je pravi pakao, Rusi doveli sve snage koje mogu"
RUSKA pešadija prodrla je u gradske granice jednog od glavnih strateških ciljeva predsednika Rusije Vladimira Putina, preteći da ga opkoli. Ukrajinske specijalne snage uključile su se u borbe u urbanom području.
29. 10. 2025. u 17:43
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
Udala se za 25 leta starijeg čobanina, doživela šok kad je umro
Marsel Amfu je čitav svoj život živeo jednostavno. Njegova kuća nije imala ni struje ni vode. To mu je omogućilo da uštedi ogromne sume novca.
28. 10. 2025. u 21:37
Komentari (0)