POTRESNI DETALJI SMRTI MALIŠANA U VRTIĆU: Vaspitačice pokušavale da ga vrate u život - trajalo je kao večnost
VEST o smrti sedamnaestomesečnog mališana, koji je preminuo u vrtiću na Novom Beogradu, potresla je javnost, a kako se saznaje, lekari Hitne pomoći dugo su pokušavali reanimaciju.
GO Čukarica
Nažalost, nakon mukotrpnog truda, mogli su samo da konstatuju smrt.
Mališan je, prema saznanjima, rođen krajem jula 2022. godine, nije imao hronična oboljenja i bio mu je apsolutno čist zdravstveni karton. Nije imao ni povrede, niti skore infekcije.
Kolektiv vrtića koji je pohađao mališan je izuzetno mali i prilagođen je samo za jaslene grupe, kojih je šest.
Kako je ispričao očevidac, ceo kolektiv je izuzetno potresen.
- Hitna pomoć je dugo pokušavala reanimaciju, koju su najpre pokušale vaspitačice. Reanimacija je trajala kao večnost, ali nažalost, lekari su mogli samo da konstatuju smrt - navodi izvor.
Kako se nezvanično saznaje, Više javno tužilaštvo naložilo je obdukciju i toksikološku analizu, a na rezultate bi se moglo čekati i mesec dana.
(Kurir)
BONUS VIDEO
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja
MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).
10. 01. 2026. u 15:08
FRANCUSKA PRETI IZLASKOM IZ NATO-a: Glasanje u parlamentu, bes prema Trampu zbog Venecuele, Izraela i Grenlanda
FRANCUSKA je zapalila političku fitilj-bombu u samim temeljima NATO-a, u trenutku kada se globalne tenzije ubrzano prelivaju sa periferije na samu strukturu zapadnog bezbednosnog sistema.
10. 01. 2026. u 06:30
ĆERKA DOŠLA KOD ČEDE Vidite šta je uradila Kosu: "Dobio je šta je tražio!" (VIDEO)
ČEDA Jovanović nedavno je otkrio da je počeo da živi sa svojim prijateljam Acom Kosom, a ne krije da mu njegova podrška u životu mnogo znači.
11. 01. 2026. u 09:32
Komentari (0)