"PUTUJ S ANĐELIMA, LEPOTO": Mlada Marina iz Niša izgubila bitku sa leukemijom

Новости онлајн

20. 08. 2023. u 10:02

JUČE je posle duge i teške bitke da opakom leukemijom umrla mlada Marina Đorđević (21) iz Niša. Tužnu vest objavila je jedna od članica Fejsbuk grupe "Budi human-humanitarne licitacije".

ПУТУЈ С АНЂЕЛИМА, ЛЕПОТО: Млада Марина из Ниша изгубила битку са леукемијом

Foto: FONDACIJA "HUMANOST BEZ GRANICA"

- Još jedan mladi život otišao u večnost. Putuj s Anđelima lepoto. Porodici saučešće - napisala je žena uz sliku prelepe Nišlijke.

Dvadesetjednogodišnja Marina Đorđević živela je uobičajenim životom tinejdžerke do završetka srednje medicinske škole i iznenadne pojave bolesti.

Bila je potpuno zdrava i vesela devojka, sa talentom za muziku i nadom da će biti lekar, ali je leukemija promenila sve njene želje i planove.

Blizu godinu i po dana borila se sa leukemijom, koja joj se vratila uprkos transplantaciji koštane srži u avgustu 2022. Ono što joj je davalo nadu je lečenje van zemlje, procedurom CAR - T ćelijama.

Marina je bez obzira na sve uvek bila vesela i raspoložena.

(Blic)

BONUS VIDEO: AUTOBUS UDARIO ŽENU I DETE - Teška nesreća na Labudovom brdu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (0)

JUČE SU DOBILI SINA PRVENCA: Ko je misteriozna Teodora, supruga Alekse Avramovića?