GROMOVI PONOVO GAĐAJU KRUŠEVAC : Nevreme se vratilo posle samo dva sata

С.БАБОВИЋ

22. 07. 2023. u 21:37

KRUŠEVAC - MUNjE, grmljavina, pljuskovi, vetar, ponovo pogađaju Kruševac, manje od dva sata nakon što se primirilo nevreme.

ГРОМОВИ ПОНОВО ГАЂАЈУ КРУШЕВАЦ : Невреме се вратило после само два сата

Foto:S.Babović

Jaka kiša počela je oko 21 sat i ne prestaje da pada. Kako su "Novosti" objavile, olujno nevreme i gradonosne padavine pogodile su Rasinski okrug oko 17 sati.

Najteže je bilo u okolini Trstenika, u selu Medveđa i drugim selima duž leve obale Zapadne Morave, gde je grad ostavio za sobom velike količine leda.

Protivgradna zaštita dejstvovala je u dva navrata. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

SAMOUBISTVO BIVŠEG MINISTRA MUP-A ISPRED SKUPŠTINE: Ostavio 3 koverte, oduzeo sebi život zbog Haškog tribunala

Na današnji dan, 11. aprila 2002. godine, na ulazu u zdanje Doma Narodne Skupštine Srbije (tadašnje Skupštine SRJ) u Beogradu, bivši ministar unutrašnjih poslova Srbije Vlajko Stojiljković izvršio je samoubistvo, neposredno nakon usvajanja Zakona o saradnji sa Haškim tribunalom. Preminuo je dva dana kasnije od posledica ranjavanja.

11. 04. 2026. u 21:30 >> 21:39

Komentari (0)

PROLEĆNI DAN, EVO KADA STIŽE PROMENA I NEĆE VAM SE SVIDETI: Vremenska prognoza za ponedeljak, 13. april