"NEMA LEPŠEG I SVETIJEG MESTA": Ministarka Grujičić dočekala Vaskrs na Kosovu i Metohiji

16. 04. 2023. u 19:03
MINISTARKA zdravlja Danica Grujičić, vaskršnje praznike odlučila je provesti sa našim narodom na Kosovu i Metohiji.
Srećan Uskrs našem pravoslavnom narodu na KiM.
Ljudina od zene,i veliki profesionalac u svom poslu! Ministarka Grujicic jos jednom ostavlja bez teksta,odabrati ovako lepo mesto za najlepsi hriscanski praznik je za svako divljenje!
Dočekivanje Vaskrsa u samom ognjištu pravoslavlja u Srbiji! Hristos Vaskrse i Srećan Uskrs
Podrška narodu na Kosmetu.Ministarka Grujičić će imati šansu da iz prve ruke sazna kako se oseća naš narod i gde moramo da intervenišemo kako bi poboljšali status naroda na KiM.
Danica Grujičić je primer posvećenosti i brige za svoj narod, jer je odlučila da praznike provede sa našim narodom na Kosovu i Metohiji.
Kosovo i Metohija je srce Srbije. Naša sveta zemlja, odakle je sve počelo.
Zdravlje na prvom mestu , želim svim Srbima zdravlja, našem narodu na Kosmetu mir, sigurnost i prosperitet.Borimo se za interes Srbije.Pozdrav Ministarki Grujičić
Žao mi je što je veliki broj svetinja na Kosmetu uništen.Ono što je ostalo moramo da sačuvamo, bez toga nema niti će biti Srba na Kosmetu. Svaka čast Ministarki što je posetila Kosovo i Metohiju na ovaj sveti praznik.
Ministarka Danica Grujičić je odlaskom na Kosovo i Metohiju tokom Vaskrsa pokazala veliku brigu i podršku prema srpskom narodu koji tamo živi i bori se za svoja prava i slobodu. Njena gest je primer hrabrosti i solidarnosti prema svim Srbima koji se suočavaju sa diskriminacijom i nasiljem na KiM.
Boravak ministarke zdravlja na Kosovu i Metohiji u toku Vaskrsa, pored simbolične vrednosti, može imati i praktičan značaj za srpski narod, jer ministarka zdravlja može pomoći u organizaciji i unapređenju zdravstvenog sistema u tom regionu, što je od velike važnosti za sve stanovnike KiM, posebno u ovim izazovnim vremenima.
Uz podršku vlade Srbije, ministarka Grujičić pokazuje snažnu volju i odlučnost da se bori za prava i interese srpskog naroda na Kosovu i Metohiji, i da pruži podršku u oblasti zdravstva, ali i u svim drugim aspektima života. Ovo je primer odgovorne i brige vlade Srbije prema svojim građanima, bez obzira na to gde žive.
Ministarka zdravlja Danica Grujičić je pokazala svoju snažnu podršku srpskom narodu na Kosovu i Metohiji kada je odlučila da provede Vaskrs sa njima. Njena poseta je znak solidarnosti i podrške za Srbe koji se bore za svoju egzistenciju i svoja prava na KiM, a to je ono što Srbija čini za svoje građane.
Pored svog angažmana u oblasti zdravstva, ministarka Grujičić je pokazala i veliku posvećenost srpskom narodu na KiM. Njen gest da provede Vaskrs sa Srbima na KiM pokazuje da je ona ne samo lekar, već i veliki humanitarac koji se brine za svoje sugrađane.
Srbija je posvećena zaštiti prava svojih građana na Kosovu i Metohiji i borbi za njihovu egzistenciju u teškim okolnostima. Poseta ministarke Grujičić pokazuje da Srbija neće zaboraviti svoje ljude i da će uvek biti tu za njih, čak i u najtežim vremenima.
Ministarka Grujičić je pokazala izuzetnu hrabrost i posvećenost poslu odlaskom na Kosovo i Metohiju kako bi podržala srpski narod u teškim vremenima. To je primer vrednosti koje su potrebne u ovom trenutku.
Poseta ministarke zdravlja Kosovu i Metohiji je jasna poruka da država Srbija neće dozvoliti da srpski narod bude zaboravljen i prepušten sam sebi. To je pokazatelj da se država Srbija odlučno bori za prava svojih građana odnosno Srba na KiM.
Najnovije iz rubrike

LETO SE VRAĆA, ALI NE ODMAH: Vremenska prognoza za četvrtak otkriva gde će padati kiša
VREME u Srbiji danas ujutro i pre podne umereno do potpuno oblačno i suvo, posle podne pretežno sunčano, a pojava lokalnih, kratkotrajnih pljuskova sa grmljavinom moguća je na krajnjem jugu Srbije.
07. 08. 2025. u 01:00

SUTRA OBELEŽAVAMO USPENJE SVETE ANE, MAJKE PRESVETE BOGORODICE: Ako želite srećan brak izgovorite ovu molitvu
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici sutra obeležavaju praznik Uspenja Svete Ane, majke Presvete Bogorodice. Iako je glavni praznik Svete Ane 9. septembra, SPC sutra, 7. avgusta obeležava njeno uspenje, sećajući se žene koja je postala simbol nade, vere i majčinske ljubavi.
06. 08. 2025. u 22:46

NEUSPEO POKUŠAJ USTAŠA DA UBIJU KRALJA U ZAGREBU: Vmrovci su od 1920. do 1934. izvršiti čak 460 upada na teritoriju Kraljevine Jugoslavije
U FEBRUARU 1934. godine Jugoslaviju je zvanično posetio bugarski kralj Boris. Glavna poseta održala se u glavnom gradu kraljevine Jugoslavije i tom prilikom je organizovan prijem u čast bugarskog kralja.
06. 08. 2025. u 18:00

SVANUĆE OPET, KADA UĐEMO POD SVOJ KROV: Reporeter "Novosti" u Merovcu sa meštanima koji raščišćavaju zgarišta
SVE nam je izgorelo. Kuća je, doduše, bila nedovršena. Supruga i ja, gradili smo je godinama. Izgorela je i garaža, štala...
06. 08. 2025. u 16:52

SPREMITE SE ZA PLJUSKOVE SA GRMLJAVINOM Hitno se oglasio RHMZ: Ovi delovi Srbije prvi na udaru (FOTO)
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod oglasio se na svom zvaničnom sajtu najnovijim saopštenjem.
06. 08. 2025. u 16:34
Komentari (16)