OVO JE NAJGORI SCENARIO: Mapa otkriva maksimalnu jačinu zemljotresa za svaki deo Srbije
16. 02. 2023. u 21:28
U VEĆEM delu zemlje, vidi se na mapi, najstrašnije što u jednom veku može da se desi je razaranje od VI stepeni Merkalija, što je uporedivo sa štetom od zemljotresa u Kraljevu 2010.
Povezane vesti

ZEMLJOTRES U SRBIJI: Treslo se u blizini poznatog turističkog mesta
ZEMLjOTRES magnitude 2.5 stepeni Rihtera zabeležen je danas, u 13:06 časova, na području Srbije.
15. 04. 2025. u 13:20

ZATRESLO SE TLO U SRBIJI: U ovom mestu na istoku zemlje dogodio se zemljotres
APARATI Seizmološkog zavoda Srbije rano jutros, oko 3.30 sati, registrovali su zemljotres na području varošice Brza Palanka koja se nalazi na istoku Srbije u blizini Kladova.
06. 04. 2025. u 07:48
Najnovije iz rubrike

SUNCE I KIŠA: Vremenska prognoza za petak, 9. maj
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod dao je najnoviju vremensku prognozu za naredne dane.
09. 05. 2025. u 01:00

KBC ZEMUN SE OGLASIO: Netačne i zlonamerne insinuacije da je deo prostorija poplavljen
POVODOM snimaka koji su objavljeni na pojedinim društvenim mrežama, a koji zlonamerno sugerišu da je u KBC Zemun trenutno poplava u određenim prostorijama, ovim želimo da obavestimo javnost da je sve objavljeno laž, da se snimci poplave ne odnose na KBC Zemun i da naša zdravstvena ustanova u ovom trenutku funkcioniše u svom punom kapacitetu bez ikakvih problema.
08. 05. 2025. u 22:03

NAPREDAK ZEMLJE MORA DA BUDE U INTERESU NARODA: Pašić je ministru prosvete uputio pismo i izložio poglede na ekonomski razvitak Srbije
SLEDEĆI sačuvana dokumenta, u vezi s Pašićem i događajima u proleće 1872. godine, može se utvrditi, da Pašić još 8. marta 1872. nije ni mislio na neki sasvim hitan povratak u domovinu.
08. 05. 2025. u 18:00

PREDATORI VREBAJU SKRIVENI IZA LIKA VIRTUELNIH DEVOJČICA: Postavljaju lažne profile na mrežama, slike žrtava prodaju muškarcima
SRĐAN ima 13 godina. Ide u sedmi razred osnovne škole u Novom Sadu. Trenira fudbal, ima mlađeg brata, voli da se druži i igra igrice. NaInstagramu je upoznao Anastasiju. Lepu devojčicu koja trenira tenis, dvoumi se oko izbora srednje škole i - razume ga kao niko do sada. Dopisivali su se svakodnevno. Razmenjivali poruke, poveravali tajne, slali fotografije. Srđan je bio uveren da mu se dogodila prva ljubav - Anastasija deluje savršeno. Ali, ona nije stvarna. Iza tog profila krijese odrastao muškarac koji Srđanove slike i poruke prodaje seksualnimpredatorima - ljudima koji traže upravo takve dečake.
08. 05. 2025. u 16:23

SPECIJALNI DODATAK U „VEČERNJIM NOVOSTIMA“: 80 godina pobede nad fašizmom
Ne propustite sutrašnje izdanje „Večernjih novosti“!
08. 05. 2025. u 16:20
Komentari (0)