SA KOVIDOM I RATOM U UKRAJINI POČEO NOVI SVETSKI POREDAK? Čuveni nemački analitičar prof. dr Maks Ote, u intervjuu za nedeljne "Novosti"

PROFESOR dr Maks Ote, nemački analitičar, bivši profesor na Univerzitetu u Bostonu, Vormsu i Gracu i osnivač čuvenog Špenglerovog društva, analizira u intervjuu za nedeljne "Novosti".

СА КОВИДОМ И РАТОМ У УКРАЈИНИ ПОЧЕО НОВИ СВЕТСКИ ПОРЕДАК? Чувени немачки аналитичар проф. др Макс Оте, у интервјуу за недељне Новости

Foto Branislav Lučić

* Kako je SAD kompletnu Evropu postavila u front protiv Rusije

* Da li će, ako Putin politički preživi, RF otići u zagrljaj Kine

* Zbog čega Nemačka ne sme da povuče nijedan potez na svoju ruku

* Hoće li pritisak na Srbiju još više rasti


Kompletan intervju pročitajte u "Večernjim novostima" u nedelju 10 aprila

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (0)

STRAH OD RUSIJE PRED NATO SAMIT: Evropa sprema Istočni štit od Finske do Rumunije - posebno ih brine Ahilova peta