NIŠTA NIJE NASLUĆIVALO TRAGEDIJU: Poslednja emisija Ksenije Vučić (VIDEO)
NOVINARKA i TV voditeljka Ksenija Vučić, bivša supruga predsednika Srbije Aleksandra Vučića, preminula je danas u 56. godini.

Foto: Printskrin
Ksenija Vučić je bila srpska novinarka i direktorka televizije "Pink 3", a radila je i u časopisu "Srpska reč", radiju "Fokus" i na televiziji „Studio B“.
Poslednja emisija "Pravac" čiji autor i voditelj bila Ksenija Vučić emitovana je u sredu, 26. januara na kanalu TV Vesti.
Tema emisije bila su dešavanja na rusko-ukrajinskoj granici.
Ksenija je u emisiji ugostila Zorana Ostojića, novinara i Aleksandra Filipovića eksperta za međunarodnu politiku.
(Telegraf)
Preporučujemo

RUSKI AMBASADOR: Ako NATO to uradi, izbiće rat
AKO NATO obori ruski avion, to će značiti vojni sukob, izjavio je ambasador Rusije u Parizu Aleksej Meškov.
25. 09. 2025. u 16:04

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (13)