NAJNOVIJE UPOZORENJE RHMZ: Srbiju očekuju ledena kiša i sneg
REPUBLIČKI hidrometeorološki zavod upozorio je da se sutra na području istočne Srbije očekuje kiša koja će se lediti pri tlu.

Foto: D. Balšić
Takođe, u Timočkoj Krajini i u Banatu očekuje se kiša koja će se ponegde lediti, objavljeno je na sajtu RHMZ.
U ponedeljak se na području, zapadne, centralne i jugozapadne Srbije očekuje se sneg i dalje povećanje visine snežnog pokrivača za 10 do 30 centimetara.
Narandžasti meteo-alarm, koji označava opasno vreme, sutra će biti na snazi u Banatu, zapadnoj i jugozapadnoj Srbiji, Šumadiji, Pomoravlju i istočnoj Srbiji.
BONUS VIDEO: "GREBEN" LAKO SEČE LED I OD JEDNOG METRA! Reporteri "Novosti" na jedinom srpskom ledolomcu

DUGOROČNA VREMENSKA PROGNOZA DO KRAJA AVGUSTA: Tek nas čeka pakao i temperaturni rekordi - leto se ne predaje
NAJNOVIJA vremenska prognoza evopskih stručnjaka za avgust pokazuje prohladniji početak meseca u centralnim delovima Evrope, ali se već nagoveštava povratak suptropskog grebena i novog talasa vrelog vremena. Usled prisustva niskog pritiska na severu kontinenta, stvaraju se uslovi za novi toplotni talas koji će pogoditi veći deo Evrope, piše Severe Weather Europe.
04. 08. 2025. u 20:19

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

3O LETA OD "OLUJE" - RUDAN OŠTRO O HRVATIMA: "Koliko je Srba plutalo u bunarima jer se nisu ukrcali u traktore..."
VEDRANA Rudan je komentarisala političku i društvenu klimu u Hrvatskoj.
03. 08. 2025. u 16:23
Komentari (0)