POZNAT DATUM SAHRANE MILUTINA MRKONJIĆA: Ivica Dačić otkrio - "Danas ću poslati pismo Gradu"
POČASNI predsednik SPS Milutin Mrkonjić, koji je juče preminuo, biće sahranjen u sredu.
Foto: Tanjug/Sava Radovanović
Ovo je otkrio predsednik Socijalističke Partije Srbije, koji je rekao da će Mrkonjić najverovatnije biti sahranjen u sredu, a da će pre sahrane biti održana i komemoracija.
– Želim da pozovem sve Socijaliste da mu odamo veliko priznanje i poštovanje. Sutra u 11 sati će biti otvorena Knjiga žalosti u centrali SPS. Ja ću danas poslati pismo Gradu Beogradu sa predlogom da se on sahrani u Aleji zaslužnih građana, zaista mislim da je on to zaslužio. Organizovaćemo državnu komemoraciju u zgradi Skupštine Srbije, istoga dana, najverovatnije u sredu, biće i sahrana – istakao je Dačić.
Preporučujemo
SVAKI DAN NAŠE LjUBAVI DVA SU DANA SEĆANjA: Ana Bekuta objavom rasplakala sve (FOTO)
28. 11. 2021. u 09:31
SLIKA IZ ARMIJE: Mrka kao mlad, zgodan VOJNIK - odlučnog lica, drži govor (FOTO)
28. 11. 2021. u 10:32
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (1)