POSLEDNJI POZDRAV DRUGU I SABORCU: Predsednik Vučić se oprostio od Stevana Đokića (FOTO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oprostio se od Stevana Đokića, detektiva i analitičara kriminala koji je umro u 44. godini od korone.

Foto: Printscreen/Pink TV
– Poslednji pozdrav drugu i saborcu, Stevi Đokiću – napisano je u čitulji koja je potpisana predsednikovim imenom i prezimenom.

Foto: Printscreen
Stevan Đokić preminuo je od posledica korona virusa u 44. godini. Poslednje dve godine bio je aktivni učesnik javnog života u Srbiji, kao analitičar aktuelnih dešavanja, posebno događaja vezanih za borbu protiv kriminala.
Đokić je bivši policajac koji je 2002. godine prešao u privatni sektor. Od tada, dugi niz godina profesionalno se bavio poslom privatnog detektiva i bezbednosnim savetovanjem.
Jedan od malobrojnih Srba koji je prošao osnovnu obuku za profajlera u Britanskom MI5. Bio je jedan od sekretara Svetskog udruženja detektiva, ali je početkom oružanih sukoba u Libiji, zbog javne podrške Pukovniku Gadafiju, ekspresno smenjen sa funkcije. Nedugo zatim, postaje član Ruske Asocijacije detektiva.
Bio je direktor Detektivsko Bezbednosne Agencije DBA ispred koje je više puta nagrađivan od strane državnih i privatnih institucija u Srbiji ali i u inostranstvu, a potom direktor Kontra-Informativne Agencije DBA.
Organizovao je i radio na tribinima i seminarima koji su se bavili problematikom sekti i narkomanije u Srbiji. Inicijator i učesnik mnogobrojnih humanitarnih akcija.
Doktorirao na AUGP na temu “Internacionalni mir i bezbednost”.
Zajedno sa Sašom Vujkom i Slobodanom Jovanovićem 2015-te godine održao je obuku za jednu generaciju polaznika IBSSA licenciranih telohranitelja.
Preporučujemo

AMERIKO, SPREMI SE: Tuneli nuklearnog kompleksa Isfahan oštećeni u napadima SAD; Hamnei - Kažnjavamo cionistički režim (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 22:03

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

INCEST UNIŠTIO PORODICU: Glumici brat krstio ćerku, a ona ga zavela i rodila mu sina
SLAVNA glumica Greta Skaki u jednom momentu je bila tema svih medija, nakon što je obelodalila da je u romansi sa svojim bratom od tetke Karlom Montegacom. Ova romansa razorila je njenu porodicu, a njih dvoje su se u jednom momentu čak i zakleli na večnu ljubav.
21. 06. 2025. u 10:39
Komentari (0)