MINISTAR STEFANOVIĆ PRIMIO TREĆU DOZU: "Apelujem još jednom na sve građane da budu odgovorni i da se vakcinišu"

POTPREDSEDNIK Vlade i ministar odbrane dr Nebojša Stefanović primio je jutros treću dozu vakcine protiv korona virusa.

МИНИСТАР СТЕФАНОВИЋ ПРИМИО ТРЕЋУ ДОЗУ: Апелујем још једном на све грађане да буду одговорни и да се вакцинишу

Foto: Ministarstvo odbrane

On je i ovom prilikom pozvao sve pripadnike Ministarstva odbrane i Vojske Srbije, kao i sve građane Srbije, da se vakcinišu ukoliko to do sada nisu uradili da bi se svi što pre vratili normalnom, svakodnevnom životu u Srbiji.

- Apelujem još jednom na sve građane da budu odgovorni prema sebi, svojim bližnjima i našoj otadžbini i da se vakcinišu. Zahvaljujući odgovornoj politici predsednika Aleksandra Vučića u našoj zemlji su dostupne sve vrste vakcina, u dovoljnim količinama i uspeli smo da se do sada uspešno nosimo sa pandemijom kovida. Ne smemo dozvoliti da nam se ponovo pune bolnice i da nam raste broj novozaraženih. Lekari i medicinski radnici su nam već iscrpljeni, pokažite da ih poštujete i pomozite im da ne moraju opet da provode dane i noći u crvenim kovid zonama, boreći se za živote obolelih i tako pokažite da vodite računa o sopstvenom i o zdravlju svojih porodica - napisao je ministar Stefanović na svom Instagram profilu.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

PRIČA O NAJSTARIJEM SRPSKOM KRSTU