NEVREME POGODILO KOSOVSKU MITROVICU: Centar grada pod vodom, oštećen jedan auto
KOSOVSKU Mitrovicu i okolinu danas je pogodilo nevreme praćeno gradom i jakim pljuskom.

Kosovska Mitrovica / Foto P. Milošević
Usled obilnih padavina, koje su u kratkom periodu pogodile severni deo Kosovske Mitrovice, centar grada se našao pod vodom koju kanalizacioni odvodi nisu stigli da propuste.
Jedan auto je oštećen kada je na njega pala velika grana sa obližnjeg drveta.
Put Kosovska Mitrovica - Zvečan je na pojedinim deonicama potpuno pod vodom, pa se saobraćaj odvija usporeno.
Jako nevreme zahvatilo je danas i Rašku, gde je prema pisanju medija, padao grad veličine ping-pong loptice.
Preporučujemo

SNAŽNO NEVREME POGODILO RAŠKU I BLACE: Grad prekrio tlo, uništeni usevi (VIDEO)
26. 06. 2021. u 18:20

BUKTI RAT NA RELACIJI BUDIMPEŠTA-ZAGREB Sijarto Plenkoviću: Ti si lažov, hoćeš preko nafte da profitiraš od rata u Ukrajini!
ODNOSI između Mađarske i Hrvatske dodatno su se zaoštrili nakon što je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto optužio Zagreb za ratno profiterstvo. Hrvatski državni vrh je u petak oštro odbacio optužbe, a premijer Andrej Plenković uzvratio je nazvavši Sijarta "izuzetno bezobraznim".
27. 09. 2025. u 12:25

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (0)